FlyBoard Baltic - Flyboard Pro Series 2015
 
 
 
 
Mūsu telefoni:
+372 558 6766
+7 904 643-05-34
Jaunākās ziņas


 << Atgriezties uz jaunumiem
Flyboard Pro Series 2015

Flyboard Pro Series 2015 izskatās lieliski un paceļ ūdens sportu jaunā līmenī. Pēc Zapata Racing galvenā izpilddirektora Frenka Zapatas vārdiem – šis jaunākā Flyboarda dizains ir tapis Airbus uzņēmumā, Tas tika konstruēts un veidots no detaļām, kuras izmanto sacīkšu automašīnu industrijā, kā arī kara aviācijā. Flyboard sastāvā tagad ir tādas detaļas, kas to padara izturīgāku par parasto metālu.

Jaunais Flyboard Pro Series 2015 ir ļoti funkcionāls un spēcīgs. Tā kā pieprasījums ir ļoti augsts, mēs gribētu saņemt Jūsu pieteikumu pēc iespējas ātrāk. Lai iegūtu papildus informāciju meklē izplatītāju, kas pārstāv mūsu uzņēmumu Tavā valstī. Flyboard Pro Series 2015 jaunā komplekta cena ir sākot no $5000 un komplekta papildinājuma cenas sākot no $2,900. Visticamāk mēs piedāvāsim zemākas cenas vecajiem modeļiem, tādējādi dodot lielisku iespēju jaunajiem ūdens sporta entuziastiem.

Flyboard Pro Series īpašībasPirmkārt Futuristisks dizains. Flyboard 2015 apvienojis sevī visus leģendāro modeļu plusus.Liekas, Zapata Racing ir izdevies apvienot militārās tehnoloģijas ar izturīgākiem un vieglākiem materiāliem, tagad tā ir realitāte.Flyboard Pro Series Vented Deck Plate – tas ir ļoti viegls, ūdens vieglāk plūst cauri dēlim tam paredzētās vietās.Flyboard 2015 – tā ir jaunā dēļa versija ar pilnu kontroli, atsperu mehānisms palīdzēs veikt lēcienus atmuguriski vēl ātrāk.Flyboard Pro Series sastāvā ir arī regulējamas sprauslas. Pateicoties Flyboard Pro, Series 2015 mēs varēsim ieraudzīt vairāk jaunu triku.Jaunās detaļas palīdzēs iegūt maksimālu jaudu no hidrocikla. Regulējami sprauslu riņķi - spiediena kontrolei.

Komplekti Flyboard Pro Series


2015 Flyboard Pro Series с Standard Hose
2015 Flyboard Pro Series с X-Power Hose
2015 Flyboard Pro Series с X-Armor Hose

11 May 2015


<< Atgriezties uz jaunumiem