FlyBoard Baltic - Narva karjääris toimunud FlyBoard Show
 
 
 
 
Meie telefonid:
+372 558 6766
+7 904 643-05-34
Viimased uudised


 << Tagasi uudistele
Narva karjääris toimunud FlyBoard Show

Laupäeval, Narva karjääris toimus uue ekstreemspordi FlyBoardi meeleavaldus.

Spordi nimetus pärineb kahest inglisekelsest sõnast «fly» (lennata) ja «board» (laud), kuid, asjaarmastajatele selle «lõbu» ei peavad langema suurest kõrgusel või hõljuma õhus erilist eeskujus. FlyBordi mehed täidavad suurepärased trikked vees.

Hoolimata selle nimetuse, flybordi seade tehnilise pole laud. Ta koosneb paari veejuga saapast, samuti käeshoitavaga stabilisaatoriga, mis on ühendatud veesõidukiga painduva vooliku, mille kaudu veejuga tarnitakse flybordiga. FlyBordist kontrollib kiirgusvõimsus veejoad ja liigub, ja võib lennata väga kõrge, samal ajal ta teeb erinavate trikke. Kaks käeshoitava stabilisaatorid aitavad flybordistile kontrollida oma lennu. Kui vesi jõuab lõpuks, flyboard koos flybordistiga sukeldub tagasi vette, ja jälle tõuseb veejuga abil.

FlyBoard olnud был leiutas aquabike meister, prantslane Franky Zapata, 2011 aastal. See sport on saavutanud populaarsuse nii kiiresti, et aasta pärast, Kaataris, toimus esimene FlyBordi maailma voorus.

Meie regiooni ekstrim sportlased, muidugi, sammuti ei jäänud «trendi» moodi. Mille tunnistajana, eelmisel laupäeval sai в mitmed vaatajad, mis kogunesid Narva karjääris, et vaata Eduardi Kanevski esitlus.

8 mai 2015


Allikas: tema.ee
<< Tagasi uudistele